• 🎄 Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy 2023🎄

• 14 i 15 grudnia 2023 roku, w Szkole Podstawowej w Sieniawie, panowała wyjątkowa, świąteczna atmosfera. Dzięki Szkolnemu Kołu Wolontariusza, odbył się kolejny raz Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

W przygotowanie tego wydarzenia zaangażowali się z wielkim sercem wolontariusze, nauczyciele, uczniowie naszej szkoły, a także rodzice i pensjonariusze Środowiskowego Domu Opieki Społecznej. Na kiermaszu można było podziwiać i nabyć piękne ozdoby świąteczne: ręcznie wykonane choinki, stroiki, bombki choinkowe, artystycznie pokolorowane pierniczki i urocze aniołki, stworzone różnymi technikami.
          Wydarzenie to miało nie tylko charakter festiwalu świątecznego, ale także spełniało szczytny cel. Każdy, kto chciał wesprzeć naszą inicjatywę, mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie, rodziny lub przyjaciół. Atmosfera zakupów była naprawdę magiczna, a radość z nadchodzących świąt była wyczuwalna w powietrzu.
          Zebrane środki, w łącznej kwocie 12.506,00 zł, zostały przeznaczone na rehabilitację naszego drogiego Tadzia Szwarczaka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym. Pamiętajmy, że dobro zawsze powraca...

🌟 **Szkolny Klub Wolontariusza** 🌟